Představte si, že můžete být na jednom místě ve spojení s ostatními podnikateli a firmami. Ušetřit čas i peníze a zároveň vydělávat. Získat nové kontakty, získat nové zaměstnance. A v neposlední řadě být také kreativní – publikovat články, sdílet významné okamžiky Vaší firmy s veřejností a oslovit tak mnoho lidí.

Digitální B2B tržiště nové generace

Internetová aplikace Demander byla vytvořena právě kvůli tomu, aby usnadnila firmám podnikání. Můžeme ji chápat jako nový digitální svět, který spojuje podnikatele a firmy v České republice, pomáhá jim a přibližuje lidem jejich aktivity. Zadávejte poptávky s přesnou specifikací, prezentujte se veřejnosti nebo třeba jen představte zajímavý příběh, který stojí za Vaší firmou.

Ing. Jan Bek

Zakladatel

Demander přináší do ČR novou úroveň digitalizace B2B segmentu. Určitě jej vyzkoušejte!

Hlavní přednosti Demanderu

assignment_turned_in

Tvorba poptávek bez omezení odvětvím

Demander je jediná poptávková aplikace, která pokrývá všechna odvětví lidské činnosti. Sháníte dodavatele spojovacího materiálu? Nebo potřebujete zajistit autobusovou dopravu? Či vytvořit nové webové stránky? Ať už sháníte cokoliv, na Demander.cz to můžete jednoduše poptat.

lightbulb_outline

Inteligentní specifikace poptávek

Demander je systém, který se sám učí z již vytvořených poptávek. Nejvíce nedorozumění v B2B segmentu vzniká proto, že dodavatel obdržel nepřesné zadání. Demander Vám nabídne možnost doslova „naklikat“ specifikace Vašich požadavků. Pokud vytvoříte požadavky nové, Demander si je zapamatuje a nabídne je Vám i ostatním, kteří budou tvořit obdobnou poptávku.

backup

Rychlá reakce na příležitosti

Pokud někdo zrovna poptává produkt či službu, kterou nabízíte i Vy, systém Vás na to jednoduše upozorní a Vy můžete využít nové obchodní příležitosti.

remove_shopping_cart

Firemní stránka zdarma

Vytvořením firemního profilu získáváte plně funkční webovou stránku Vaší firmy, z níž se Vaši potenciální zákazníci dozvědí vše potřebné, včetně kontaktu, nabízených služeb, novinek a článků, referencí či volných pracovních míst, která nabízíte.

find_replace

Nabídka pracovních příležitostí

Sháníte nové zaměstnance? Využijte profil na Demander.cz pro své HR aktivity. Stačí mít založený profil firmy.

settings_remote

Komunikační platforma

Komunikujte s partnery v rámci aplikace a vyřešte vše přímo na Demanderu. Poznejte, jaké jsou reference Vašeho potenciálního obchodního partnera na základě informací o jeho firmě.

Jak používat Demander?

Vše je velmi snadné! Zaregistrujte se a staňte se součástí moderního digitálního tržiště firem v ČR.
perm_identity

Vytvořte si uživatelský účet

Registrací uživatele na Demander.cz získáváte přístup do moderního digitálního tržiště firem.

business

Zaregistrujte svoji firmu

Získejte zdarma firemní stránku a oslovte tak potenciální zákazníky a veřejnost. Vaši potenciální zákazníci se tak dozvědí vše potřebné, včetně kontaktu, nabízených služeb, novinek a článků, referencí či volných pracovních míst.

touch_app

Zadejte poptávku

Demander vám napoví, jaké požadavky byste měli specifikovat, aby dodavatelé všemu porozuměli a osloví za vás potenciální dodavatele.

business

Spravujte svůj účet

Upravujte profily Vašich firem, nabízejte nové služby, vytvářejte poptávky, inzerujte volná pracovní místa, vkládejte články a především komunikujte přímo na Demanderu s obchodními partnery. Nastavte si notifikace, aby Vám neunikla žádná obchodní příležitost!

Máte zájem se zapojit? Ozveme se Vám!

Chcete probrat konkrétní možnosti spolupráce s Vaší firmou? Zanechte nám na Vás kontakt, ozveme se Vám: