Nejčastější otázky a odpovědi

Co získám díky členství?

Díky funkcím Demander.cz můžete získat nové obchodní příležitosti, šetřit čas a náklady, získat nové kontakty a propagovat Vaše podnikatelské aktivity.

Kolik to stojí?

V první řadě máte vždy 30 dní zdarma na vyzkoušení všech funkcí internetové aplikace Demander.cz. Po uplynutí této doby se rozhodnete, zda chcete pokračovat v jejím využívání a zvolíte si druh placeného členství.  Máte několik možností, které naleznete v sekci „Členství PREMIUM“.

Co když vlastním více firem?

Pokud vlastníte více firem, můžete je jednoduše registrovat pod svým uživatelským účtem a starat se o veškeré aktivity z jednoho uživatelského účtu. Členský poplatek se ovšem váže ke každé firmě.

Platí se provize z uzavřených zakázek?

Žádné provize se na Demander.cz neplatí. Kromě členského poplatku nezaplatíte ani korunu navíc.

Co k registraci potřebuji?

Pouze jméno, email, telefonní číslo a pro firmu IČO.

Proč IČO?

Abychom byli schopni zajistit ty nejlepší služby, firmy prověřujeme.

Nebudu zahlcen emaily?

Také nemáme rádi spam, tudíž si dle svého uvážení můžete nastavit frekvenci zasílání informačních emailů.

Pro koho je Demander.cz určen?

Aplikace je určena všem fyzickým a právnickým osobám, které něco nabízí a zároveň poptávají, chtějí přiblížit své aktivity veřejnosti nebo shání nové zaměstnance. Je jedno, ve kterém oboru podnikáte nebo jak je vaše firma velká. Na Demander.cz se může registrovat každá firma i živnostník.

Jak se zaregistrovat?

Registraci můžete provést online, přímo na stránkách pro registraci. Nebo vám s registrací pomůžeme na telefonním čísle +420 728 333 429.

Mohu ihned po registraci s aplikací pracovat?

Ano, bezprostředně po registraci jsou dostupné veškeré možnosti aplikace. V pozadí pouze probíhá autorizační proces registrace.

Je přístup ke kontaktům u poptávky zpoplatněn?

Přístup ke všem kontaktům je zcela zdarma. Pokud zadavatel nepřidá k poptávce kontakt, můžete ho stále kontaktovat s nabídkou v rámci aplikace.

Jsou všechny kontakty viditelné?

Viditelné jsou pouze ty kontakty, které chcete, aby viditelné byly. Výjimku tvoří obecné kontaktní údaj (adresa společnosti, info email apod.).

Jak zrušit zasílání a odběr novinek?

Pro odhlášení se z odběru novinek klikněte v sekci "Můj účet" na "Upravit můj účet" (ikona s tužkou vpravo) a zrušte zaškrtnutí nastavení "Přihlášení k odběru novinek".

Nechci být zahlcen emaily. Co mám dělat?

Ani my nemáme rádi spam. Proto máte možnost nastavit si frekvenci upozornění emailem podle sebe. Například si můžete nastavit, že u reakcí na poptávku vám bude zaslán email jednou za 24 hodin. Systém upozornění rovněž funguje i v rámci aplikace, takže vám nemusí být zaslán žádný email, pokud nebudete chtít. .

Musí firmu registrovat majitel?

Ne, na Demander.cz může firmu registrovat kdokoliv. Ať už zaměstnanec nebo majitel.

Jaké jsou možnosti platby za členství?

Platbu za členství můžete uskutečnit dvěma způsoby, a to elektronickou platbou nebo převodem.

Čím se druhy členství liší?

Liší si pouze délkou členství a cenou. V každém případě máte k dispozici všechny funkce Demander.cz bez omezení.