Grafik

Sháníme schopného grafika, možno i jako junior pozice

Náplň práce:

  • Tvorba vizuálů pro online kampaně a weby(bannery a další marketingové materiály)
  • Spolupráce na tvorbě log
  • Tvorba newsletterů
  • Pravidelná aktualizace grafického manuálu pro obchodní partnery
  • Účast na tvorbě produktových materiálů
  • Úpravy fotografií

Požadavky:

  • Znalosti Adobe software – Photoshop, Illustrator, případně InDesign
  • Zkušenosti s tvorbou výše uvedeného
  • Preciznost, samostatnost, organizační schopnosti, kreativita a schopnost komunikovat s klientem

Může se hodit:

  • Zkušenosti s prací v programu InDesign
  • Znalost angličtiny na dobré úrovni
  • Zkušenosti s tvorbou responzivních webů
  • Fotografování jako hobby
  • Zájem o nejnovější trendy v online světě a IT technologie

Nabízíme:

  • Možnost externí spolupráce
  • Při HPP 25 dní dovolené
  • Skvělý kolektiv a moderní zázemí, výborná dopravní dostupnost
  • Proplacení účasti na grafických kurzech

Pokud Vás zaujala pracovní nabídka, pošlete své CV spolu s portfoliem

nezáleží
nezáleží
Informační technologie a činnosti

PARCO Consulting s.r.o.

Kreativa a digitální řešení pro moderní podnikání